Firma Akaz powstała w 1995 r.


Podstawowym asortymentem naszej produkcji są czapki jesienno-zimowe, a surowcami używanymi do produkcji przędze akrylowe i mieszanki akrylowo-wełniane najlepszych polskich przędzalni oraz renomowanych producentów z Włoch, Hiszpanii i Niemiec.

Wysoka jakość używanych surowców, nowoczesne maszyny i wysokie kwalifikacje załogi gwarantują pełną satysfakcję z używania naszych wyrobów.

Nie tylko czapki

Równolegle do produkcji własnej wykonujemy usługi, polegające na produkcji czapek na potrzeby firm reklamowych i na zamówienia. Własne studio projektowe pozwala nam wykonywać czapki na specjalne życzenia, na imprezy okolicznościowe, promocje, zloty, itp.

W każdym sezonie poszerzamy kolekcję wzorów, dostosowując wzornictwo i kolorystykę do obowiązujących trendów mody. Stały wysoki poziom naszych wyrobów pozwala na na ciągłą rozbudowę sieci handlowej. Zapraszamy do współpracy hurtownie z calego kraju, zwłaszcza z rejonów nieobjętych naszą siecią. Właścicieli sklepów zapraszamy do odwiedzenia naszych przedstawicieli.