Akaz & Nai'n

Jesteśmy producentami czapek jesienno –zimowych i jednocześnie kreaujemy własną markę. Działamy na rynku od 1995 roku. Przez lata zdobywaliśmy cenne doświadczenia, poznawaliśmy wymagania i potrzeby naszych klientów. Akaz jest firmą rodzinną i dzięki temu tworzymy ją z jeszcze większą pasją , zaangażowaniem i sercem. Przede wszystkim stawiamy na wysoką jakość produktów, komfort użytkowania , a przy tym nietuzinkowe wzornictwo. 

Nasze czapki wykonujemy dla kobiet , mężczyzn i dzieci. W swojej ofercie posiadamy ponad 1000 modeli i co sezon tworzone są nowe kolekcje. Nieustannie śledzimy najnowsze trendy mody oraz wzbogacamy nasz asortyment .Tworzymy modele sportowe, eleganckie i klasyczne. 

W 2018 roku stworzyliśmy nową linie N’ain Line dedykowaną głównie dla dzieci i kobiet, która też cieszy się dużym zainteresowaniem.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy i co najważniejsze wykwalifikowaną kadrę pracowników gwarantującą pełen profesjonalizm oraz solidne rzemiosło. Zaufało nam mnóstwo klientów w kraju i za granicą. Od lat tworzymy autorskie czapki dla topowych światowych marek, z którymi stale współpracujemy.

W dużej części produkujemy czapki na zlecenia zewnętrznych podmiotów (firm, marek odzieżowych, agencji reklamowych i wielu innych). Współpracujemy z dostawcami wszelakich dodatków i zdobień, zatem możemy też zająć się kwestią haftów, wszywek żakardowych, metek, blaszek, opakowań itp.

Zapraszamy do współpracy firmy, dystrybutorów , przedstawicieli handlowych, sklepy i hurtownie odzieżowe oraz klientów jednostkowych.
Indywidualnie podchodzimy do każdego zamówienia i gwarantujemy satysfakcję z powierzonych nam zadań.

Rok 1995 – Nasze początki 🙂